LUCIE ŠAROCHOVÁ
LUCIE ŠAROCHOVÁ

EMPATHY AND CARE

In the field of finance since 2014, I specialize primarily in loans and life insurance. I dare to say that I am friendly, accommodating, and empathetic. On the other hand, I also have a bulldog nature – I literally fight for clients to negotiate the best terms for them, and I won’t stop until I achieve set goals or bring things to a successful conclusion.

At the same time, I am a mother of two little boys. Thanks to this, I have been able to refine my time management skills to perfection so that I am always available to clients as needed.

Currently, I am mainly focused on collaborating with real estate brokers in arranging financing for their clients and servicing the existing clients of the MANTRA team. I am really looking forward to our future collaboration!

Zároveň jsem maminkou dvou malých kluků. Díky tomu jsem si mohla k dokonalosti vypilovat dovednosti v oblasti time-managementu, tak abych byla klientům k dispozici vždy tak, jak je potřeba.

V současné době se věnuji hlavně spolupráci s realitními makléři při vyřizování financování jejich klientů a také servisování stávajících klientů týmu MANTRA. Už se opravdu těším na naši další spolupráci!

Lucie Šarochová

lucie.sarochova@mantra-consulting.cz

 +420 607 026 570

 

ODBORNOST & OPRAVDOVÉ ZKUŠENOSTI

Ve financích jsem s krátkou přestávkou již od roku 2012, v týmu MANTRA pak od roku 2019.

Mám výborné komunikační dovednosti a jsem spolehlivá. Klientům vždy vše jednoduše vysvětlím a domluvím se s nimi na dalším postupu.

Řeším hlavně servis stávajících klientů a také se věnuji spolupráci s realitními makléři při financování jejich klientů. Pokud řešíte jakýkoliv požadavek, neváhejte se na mě obrátit.

Tereza Juppová

tereza.juppova@mantra-consulting.cz

+420 739 083 604

I LOOK FORWARD TO WORKING WITH YOU

Click on the button below and tell us a few details about yourself. We will be in touch as soon as possible.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Bonded representative MANTRA Consulting, s.r.o. ID number: 09905057 acting on behalf of the company Broker Trust, a.s., which is registered in the CNB register as an Individual and Investment Intermediary under ID number: 26439719. It therefore mediates insurance, supplementary pension insurance, loans and investments. More information can be found at www.brokertrust.cz/proklienty.The company MANTRA Consulting, s.r.o. and BROKER TRUST a.s., their authorized representatives and employees of authorized representatives are not engaged in providing advice pursuant to Section 85 of Act 257 / 2016 Coll. on consumer credit.