LUCIE ŠAROCHOVÁ
LUCIE ŠAROCHOVÁ

EMPATIE A PÉČE

Ve financích se pohybuji od roku 2014 a specializuji se zejména na úvěry a životní pojištění. Troufám si tvrdit, že jsem milá, vstřícná a empatická. Na druhou stranu mám i buldočí povahu – doslova bojuji za klienty abych jim vyjednala ty nejlepší podmínky, a nepřestanu, dokud nedosáhnu vytyčených cílů nebo nedotáhnu věci do zdárného konce.

Zároveň jsem maminkou dvou malých kluků. Díky tomu jsem si mohla k dokonalosti vypilovat dovednosti v oblasti time-managementu, tak abych byla klientům k dispozici vždy tak, jak je potřeba.

V současné době se věnuji hlavně spolupráci s realitními makléři při vyřizování financování jejich klientů a také servisování stávajících klientů týmu MANTRA. Už se opravdu těším na naši další spolupráci!

Lucie Šarochová

lucie.sarochova@mantra-consulting.cz

 +420 607 026 570

 

ODBORNOST & OPRAVDOVÉ ZKUŠENOSTI

Ve financích jsem s krátkou přestávkou již od roku 2012, v týmu MANTRA pak od roku 2019.

Mám výborné komunikační dovednosti a jsem spolehlivá. Klientům vždy vše jednoduše vysvětlím a domluvím se s nimi na dalším postupu.

Řeším hlavně servis stávajících klientů a také se věnuji spolupráci s realitními makléři při financování jejich klientů. Pokud řešíte jakýkoliv požadavek, neváhejte se na mě obrátit.

Tereza Juppová

tereza.juppova@mantra-consulting.cz

+420 739 083 604

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI

Klikněte na tlačítko kontaktovat a zanechte Vaše kontaktní údaje. My se Vám pak co nejdříve ozveme.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.