ČASTO KLADENÉ DOTAZY
ČASTO KLADENÉ DOTAZY

noví klienti

ÚVĚRY

Ano, ve většině případů má smysl vícero úvěrů sloučit a přefinancovat. Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ probrat s ním. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme individuální plán refinancování či konsolidace.

Maximální možnou výši úvěru ovlivňuje spousta faktorů, nejsou to pouze příjmy.

Kontaktujte nás. Společně posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme individuální plán financování.

Výborně! Budeme potřebovat vědět, kdy Vám končí fixace u stávající banky, a zhodnotit Vaši aktuální situaci, která se mohla změnit od doby, kdy jste původní úvěr vyřizovali.

Kontaktujte nás. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme individuální plán refinancování. 

Samozřejmě! Našim klientům výročí fixace a nové příležitosti refinancování hlídáme. Přebíráme veškerou administrativu a refinancování máte u nás plně bez poplatků! 

Nechte nám na sebe kontakt a vybraný poradce se Vám ozve.

Dokud jsou úrokové sazby na hypotéce menší, než za kolik mohu prostředky na mimořádnou splátku zhodnotit, mimořádná splátka se mi nevyplatí. Přesto můžete být v situaci, kdy je mimořádná splátka správnou volbou.

Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ probrat s ním. 

 

V těchto případech vystupuje příliš mnoho faktorů, které rozhodují o tom, jak financování bude vypadat. Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ probrat s ním. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme individuální plán financování.

POJIŠTĚNÍ

Rádi Vám poradíme. Bude důležité dát dohromady co nejvíce informací o stávajících pojistkách, poté si definujeme priority, popíšeme hlavní rizika, spočítáme ideální pojistné částky a následně sestavíme individuální plán na míru.

Přesně takový by měl být přístup – k výběru životního pojištění by se opravdu mělo přistupovat maximálně zodpovědně.

Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ probrat s ním. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme individuální plán, jehož součástí bude i to, jestli vůbec, případně na jaká rizika a na jaké pojistné částky se nechat pojistit.

Pojištění vozidel se dá řešit velice pohodlně online. Budeme potřebovat pouze údaje o vozidle z velkého technického průkazu, v příp. havarijního pojištění např. fakturu nebo kupní smlouvu pro určení pojistné částky a potom osobní údaje o provozovateli či majiteli vozidla a pojistníkovi. Pojistka poté vznikne samotným zaplacením, není potřeba chodit nikam osobně.

V tom případě bude potřeba přesně určit jakou nemovitost budeme pojišťovat – jestli rodinný dům nebo např. byt. Dále budeme potřebovat určit pojistné částky – ideálně pokud budeme mít k dispozici odhad nemovitosti nebo kupní smlouvu apod. A nakonec zvolit rozsah pojištění.

Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ probrat s ním. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme pojistný návrh, jehož součástí budou všechny potřebné náležitosti vč. popisku co přesně, jak, na co a na jaké pojistné částky je pojištěno a zahrnuto v pojistce. 

Připravte si seznam osob, které s Vámi plánují vycestovat, sdělte nám destinaci a termíny od a do kdy plánujete být v zahraničí. Následně vybereme a doporučíme rozsah pojištění a můžeme sjednat. Vše může proběhnout kompletně online

Samozřejmě, hlavní bude rozlišit, jakou činnost vykonáváte. Je rozdíl, jestli jste zaměstnanec, nebo např. OSVČ. 

Doporučuji kontaktovat poradce a Váš konkrétní případ a situaci probrat s ním. Posoudíme konkrétní situaci a vytvoříme pojistný návrh, jehož součástí budou všechny potřebné náležitosti vč. popisku co přesně, jak, na co a na jaké pojistné částky je pojištěno a zahrnuto v pojistce.

INVESTICE A SPOŘENÍ

Určitě Vám rádi pomůžeme se zorientovat a rozhodnout jak naložit s Vašimi prostředky. Bude důležité dát dohromady co nejvíce informací o stávajících smlouvách a produktech. Poté se na to společně podíváme a sestavíme individuální finanční plán na míru.

Neradi porovnáváme konkrétní produkty. Každý produkt má svoje charakteristiky, výhody a nevýhody. V zásadě u „starých penzijek“ platí, že máte garantovaný nezáporný výnos. Nicméně tato garance Vás také něco stojí.

My Vám moc rádi pomůžeme zorientovat se a rozhodnout, jak si spořit na důchod a sestavíme individuální finanční plán na míru.

Určitě Vám rádi pomůžeme spočítat, kolik by bylo potřeba odkládat si na důchod. Společně se na to podíváme a sestavíme individuální finanční plán na míru.

Neradi doporučujeme konkrétní produkty na první dobrou. Každý klient je individuální, a tak k němu i přistupujeme. Určitě Vám rádi pomůžeme zorientovat se a rozhodnout, jak spořit pro Vaše děti či vnoučata.

Rádi Vám pomůžeme zorientovat se a rozhodnout, jak naložit s Vašimi prostředky. Bude důležité dát dohromady co nejvíce informací o stávajících smlouvách a produktech. 

Poté se na to společně podíváme a sestavíme individuální finanční plán na míru vč. doporučených produktů a finančních nástrojů.

Neradi porovnáváme konkrétní produkty. Každý produkt má svoje charakteristiky, výhody a nevýhody. Obecně je stavební spoření bráno jako oblíbený a bezpečný nástroj, jak zhodnocovat svoje finanční prostředky ve střednědobém horizontu.

Bude důležité dát dohromady co nejvíce informací o stávajících smlouvách a produktech, dále je potřeba si určit, kolik a jakým způsobem chcete prostředky zhodnocovat. Potom je určitě důležité si určit, na co by měly finanční prostředky ideálně sloužit.

stávající klienti

Samozřejmě. Stačí krátký popis, co se vám událo, a číslo pojistné smlouvy. Obratem vám sepíšeme seznam potřebných podkladů nebo zašleme formuláře k vyplnění a pojistnou událost nahlásíme společně.

Zašlete nám kopii nových dokladů, které prokazují příslušnou změnu, a o zbytek se již postaráme za vás.

Rádi byste zjistili aktuální možnosti na trhu pojišťoven? Stačí připravit číslo smlouvy a kontaktovat nás.

Nabídla vám pojišťovna nové či navýšené pojistné nebo byste rádi pouze zjistili aktuální možnosti a pojistné podmínky na trhu pojišťoven? Stačí nám zaslat ono oznámení a my zaktualizujeme vhodnost produktu.

Zašlete nám ji a my s vámi rádi zkonzultujeme aktuální možnosti na trhu.

Stačí zaslat nám číslo smlouvy, ke které se potřebné potvrzení váže.

Stačí zaslat nám číslo smlouvy, ke které se potřebné potvrzení váže.

Změna životní situace nebývá jednoduchá. Proto Vám alespoň po administrativní stránce rádi pomůžeme. Primárně budeme řešit bonitní stránku dlužníka zůstávajícího v úvěru. Proto si prosím připravte informace k aktuálním pravidelným příjmům (ze zaměstnání, z podnikání, …).

U každé banky se o tento krok žádá trochu jinak. Budeme potřebovat identifikaci nové nemovitosti, popřípadě zjistit aktuální hodnotu stávajícího zajištění. Ozvěte se nám.

Pojistná smlouva se vypovídá ve chvíli změny majitele vozidla v technickém průkazu. Po zaslání kopie technického průkazu se změnou, popřípadě podepsanou kupní smlouvu, vám pojistnou smlouvu rádi zrušíme.

Informace z katastru nemovitostí nezní vždy zcela srozumitelně, naše asistentky se v nich však naštěstí vyznají. Proto stačí zaslat onen dokument jedné z nich. Ony už s vámi zjistí, o co se jedná, a případně vyřeší potřebné. 

Nikola Kolmistrová

 

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?

Naše asistentka Nikola je tu pro Vás. Stačí kliknout na tlačítko ‚kontaktovat.‘

Sledujte nás na sociálních sítích

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. 
Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

KONTAKTOVAT