NIKOLA KOLMISTROVÁ
NIKOLA KOLMISTROVÁ

Nikola Kolmistrová

nikola.kolmistrova@mantra-consulting.cz

+420 774 345 900

 

 

RYCHLOST A SPOLEHLIVOST

Ve firmě jsem od roku 2017 a za tu dobu jsem se stala nedílnou součástí týmu. Mojí nejvýraznější předností je vysoké nasazení a efektivita při vyřizování veškeré administrativy a souvisejících úkolů.

Osobně se nepovažuji za čistokrevného obchodníka, ale historicky jsem pomohla s uzavřením finančních produktů v řádech milionů korun, což by s přehledem překonalo mnohé zkušené poradce s dlouholetými zkušenostmi.

Klienti ve mně najdou spojení spolehlivosti a rychlosti. Zvládnu a zařídím všechno přesně podle potřeb našich klientů ať již v českém tak i anglickém jazyce.

ODBORNOST & OPRAVDOVÉ ZKUŠENOSTI

Ve financích jsem s krátkou přestávkou již od roku 2012, v týmu MANTRA pak od roku 2019.

Mám výborné komunikační dovednosti a jsem spolehlivá. Klientům vždy vše jednoduše vysvětlím a domluvím se s nimi na dalším postupu.

Řeším hlavně servis stávajících klientů a také se věnuji spolupráci s realitními makléři při financování jejich klientů. Pokud řešíte jakýkoliv požadavek, neváhejte se na mě obrátit.

Tereza Juppová

tereza.juppova@mantra-consulting.cz

+420 739 083 604

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI

Klikněte na tlačítko kontaktovat a zanechte Vaše kontaktní údaje. My se Vám pak co nejdříve ozveme.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.