NIKOLA KOLMISTROVÁ
NIKOLA KOLMISTROVÁ

Nikola Kolmistrová

nikola.kolmistrova@mantra-consulting.cz

+420 774 345 900

 

 

AGILITY AND RELIABILITY

I have been with the company since 2017, and during this time, I have become an integral part of the team. My most prominent strength lies in my high dedication and efficiency in handling all administrative tasks and related responsibilities.

Personally, I do not consider myself a purebred salesperson, but historically, I have contributed to the closure of financial products amounting to millions of crowns, surpassing many experienced advisors with years of expertise.

Clients will find in me a combination of reliability and speed. I can manage and arrange everything precisely according to the needs of our clients in both Czech and English languages.

ODBORNOST & OPRAVDOVÉ ZKUŠENOSTI

Ve financích jsem s krátkou přestávkou již od roku 2012, v týmu MANTRA pak od roku 2019.

Mám výborné komunikační dovednosti a jsem spolehlivá. Klientům vždy vše jednoduše vysvětlím a domluvím se s nimi na dalším postupu.

Řeším hlavně servis stávajících klientů a také se věnuji spolupráci s realitními makléři při financování jejich klientů. Pokud řešíte jakýkoliv požadavek, neváhejte se na mě obrátit.

Tereza Juppová

tereza.juppova@mantra-consulting.cz

+420 739 083 604

I LOOK FORWARD TO WORKING WITH YOU

Click on the button below and tell us a few details about yourself. We will be in touch as soon as possible.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Bonded representative MANTRA Consulting, s.r.o. ID number: 09905057 acting on behalf of the company Broker Trust, a.s., which is registered in the CNB register as an Individual and Investment Intermediary under ID number: 26439719. It therefore mediates insurance, supplementary pension insurance, loans and investments. More information can be found at www.brokertrust.cz/proklienty.The company MANTRA Consulting, s.r.o. and BROKER TRUST a.s., their authorized representatives and employees of authorized representatives are not engaged in providing advice pursuant to Section 85 of Act 257 / 2016 Coll. on consumer credit.

Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.