MARTIN ČERMÁK
MARTIN ČERMÁK

Martin Čermák

Majitel a jednatel

martin.cermak@mantra-consulting.cz

+420 724 318 389

PŘES 700 SPOKOJENÝCH KLIENTŮ & 1.5 MILIARDY V ÚVĚRECH

Zabývám se komplexním finančním a majetkovým poradenstvím a v tomto oboru jsem již od roku 2009. Mojí doménou se stalo zejména financování bydlení, kde dosahuji vysoce nadprůměrných výsledků – kdy např. jen za poslední 3 roky jsem sám sjednal úvěry za cca 1.000.000.000 Kč.

Za svoji výhodu považuji kombinaci rychlého analytického myšlení spojeného s empatickým a individuálním přístupem. Nabízím rychlou a efektivní komunikaci a rovněž vybudovaný stabilní tým podpory, který klientům přináší skvělé výsledky a spokojenost. Další výhodu určitě spatřuji v jazykové vybavenosti: mluvím a píši plynule anglicky – což ostatně může potvrdit řada zahraničních klientů. Propojuji znalosti a zkušenosti ze všech segmentů finančního trhu ve prospěch mých klientů, kterých bude již více než 700. Nejsem tedy jen obyčejným prodejcem finančních produktů – mým cílem je stát se, být a zůstat Vaším průvodcem ve světě financí.

Mojí vizí je vybudovat poradenskou firmu o několika specialistech ve všech segmentech, tak abychom mohli poskytovat a dále rozvíjet komplexní služby na té nejvyšší úrovni. Osobně se chci věnovat strategickým záležitostem ohledně směřování firmy, nastavování spolupráce s klienty, makléři, poradci či partnerskými společnostmi, společně se sestavováním a vymýšlením finančních plánů pro naše klienty. Pokud hledáte řešení či cestu, jak dosáhnout Vašich cílů, jsem Váš člověk.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI

Klikněte na tlačítko kontaktovat a zanechte Vaše kontaktní údaje. My se Vám pak co nejdříve ozveme.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.