Co o nás říkají

Shrikant

Shrikant Jodhwani

Klient

MANTRA předčila má očekávání na všech frontách

Martin nám poskytl nadstandardní služby jak v oblasti financí, tak i realitního trhu. Nadšeně s ním spolupracuji už čtyři roky a za tu dobu předvedl vysokou míru profesionality, expertizy, a odhodlání  přinášet ty nejlepší výsledky. 

Martin je pro mě nezastupitelným agentem na komplexním českém trhu finančních produktů a nemovitostí, v němž jsem jen díky němu schopen se orientovat. Vždy mi včas podává přesné informace, a jeho důraz na detail a schopnost být vždy o pár kroků napřed naprosto změnila moji celkovou zkušenost s touto oblastí a pomohla mi značně redukovat mé náklady. 

Martin trhu nemovitostí a finančních produktů v České republice perfektně rozumí a v průběhu procesu mi předal celou řadu hodnotných vhledů a rad. Pomohl mi dělat informovaná rozhodnutí a během všech našich společných transakcí si zachoval transparentnost a upřímnost. 

S klidným svědomím mohu říci, že na každého, kdo bude s Martinem pracovat, zapůsobí jeho znalosti, profesionalita a naprosté odhodlání odvést dokonalou práci. Má očekávání předčil na všech frontách a neváhal bych ho doporučit každému, kdo hledá služby v oblasti nemovitostí či financí. 

Díky Martinovi máme domov našich snů

Značný nárůst cen nájmů v Praze nás s manželkou vedl k rozhodnutí pořídit si vlastní nemovitost. K tomu jsme zcela jistě potřebovali finančně podpořit, avšak má primární banka hypotéku zamítla. Důvodem byl fakt, že nepocházím z Evropy.

S Martinem Čermákem jsme se setkali na základě doporučení z naší komunity přátel. Napřed jsme chtěli porozumět, jaké jsou naše možnosti a limity. Martin a jeho tým byli nesmírně spolehliví a důvěryhodní a poskytli nám přehled veškerých našich možností.

Mezi tím jsme se museli rozhodnout, jaký typ nemovitosti hledáme. Možností je v Praze nekonečně mnoho. Byt s terasou, malou zahrádkou či balkonem, nebo rodinný dům trochu mimo město. 

Po té, co jsem s Martinem začal pracovat a on shromáždil veškeré mé možnosti na trhu nemovitostí, udělala má primární banka Martinovi dokonce návrh hypotéky, což mě překvapilo. 

Nemovitost našich snů jsme našli relativně rychle a rozhodli se do toho jít. Martin a jeho tým nám významně pomohli vedením komunikace mezi bankou, developerem a námi, stejně jako obstaráním veškeré dokumentace. Naše hypotéka byla schválena a my si dnes užíváme života ve vlastním bydlení s tou nejlepší tržní sazbou. 

S Martinem a jeho týmem se vždy rádi setkáváme a spolupráci doporučujeme také všem našim přátelům, kteří potřebují pomoci s hypotékou, nebo jakoukoli jinou finanční asistenci. 

Basar Sen

Klient

Lesia Khrapchuk

Klientka

Zařídit hypotéku bez týmu MANTRA by pro mě bylo nemožné

Pana Martina Čermáka mohu jen vřele doporučit. Jeho přístup byl lidský a velmi trpělivý.

Jelikož jsem cizinka, která nemá trvalý pobyt a český jazyk pro mě není rodným jazykem, zařizování hypotéky bez jeho pomoci by pro mě bylo jinak nemožné.

Tímto bych ráda poděkovala jemu i jeho asistence Nikole Kolmistrové za velkou pomoc a poskytnutí profesionálních služeb při zprostředkování hypotéky od A do Z, tedy nabídky až po koupi samotného bytu.

Ještě jednou moc děkuji.

Lesia.

Profesionalita, trpělivost a kvalita 

My jsme se jako cizinci chtěli usadit zde v České republice a k tomu jsme potřebovali agenturu, která by nám pomohla se všemi problémy s tím souvisejícími.

Přes kamaráda jsem našel agenturu MANTRA Consulting.

Chci říct, že ze začátku jsem ani moc česky nemluvil a nerozuměl, takže jsme všechny záležitosti probírali v angličtině (schopnost pracovat s cizinci byla veliké plus).

Chci zmínit, že nás pan Čermák spolu se svým týmem vedl krok za krokem k tomu, abychom našli nejjednodušší způsoby řešení problémů.

S důvěrou doporučuji agenturu MANTRA Consulting, která prokázala profesionalitu, trpělivost a kvalitu při poskytování všech služeb.

Ion Cucer

Klient

Tomáš a Lenka Vojíkovi

Klienti

Nadstandardní přístup oproti jiným poradcům

Obávali jsme se, že uzavření hypotéky bude zdlouhavý proces. Pan Čermák nás ale se vším obeznámil a následně provedl až do úspěšného konce. Veškeré náležitosti vyřešil za nás a byl nám k dispozici pro zodpovězení našich dotazů či nejasností.  

Uzavření hypotéky bylo vyřešeno ve velmi krátkém čase, pan Čermák veškeré povinnosti související s vyjednáváním podmínek v bance, přepisem na katastru apod. vzal do svých rukou, pro nás byl celý proces bez starostí a obav.

Ve srovnání se zkušenostmi s jinými hypotečními poradci jsme byli v případě pana Čermáka mile překvapeni příjemným proklientským a nadstandartním přístupem.

PODĚLTE SE S NÁMI O SVOU ZKUŠENOST!

ZAČNĚTE S NÁMI INVESTOVAT

Sledujte nas na sociálních sítích!

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. 
Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

KONTAKTOVAT