PROČ A JAK MANTRA VZNIKLA
PROČ A JAK MANTRA VZNIKLA

MANTRA vznikla z opravdové touhy po životě plném svobody, nezávislosti, bohatství a prosperity.

Vždy bylo mojí snahou poskytovat komplexní služby a ideálně na té nejvyšší úrovni kvality. Misí celého našeho týmu je poskytování kvalitního finančního poradenství a plánování. Tedy pomáhat lidem chytře a efektivně pracovat s jejich finančními prostředky a majetkem. Zastávám názor, že jen tímto způsobem můžeme společně získat maximální přidanou hodnotu. A také věřím, že se nám to společně daří. Právě tak Vám můžeme přinášet peníze, nezávislost, klid, a také to nejcennější – čas.

A proč název MANTRA? Mantra se vyznačuje a funguje na principu pravidelného opakování jednoduchých, ale funkčních principů. Jste zvědaví, co je podle nás onou mantrou ve světě financí? Rádi Vám to ukážeme.

MARTIN

PŘES 700 SPOKOJENÝCH KLIENTŮ & 1.5 MILIARDY V ÚVĚRECH

Zabývám se komplexním finančním a majetkovým poradenstvím a v tomto oboru jsem již od roku 2009. Mojí doménou se stalo zejména financování bydlení, kde dosahuji vysoce nadprůměrných výsledků – kdy např. jen za poslední 3 roky jsem sám sjednal úvěry za cca 1.000.000.000 Kč.

Za svoji výhodu považuji kombinaci rychlého analytického myšlení spojeného s empatickým a individuálním přístupem. Nabízím rychlou a efektivní komunikaci a rovněž vybudovaný stabilní tým podpory, který klientům přináší skvělé výsledky a spokojenost. Další výhodu určitě spatřuji v jazykové vybavenosti: mluvím a píši plynule anglicky – což ostatně může potvrdit řada zahraničních klientů. Propojuji znalosti a zkušenosti ze všech segmentů finančního trhu ve prospěch mých klientů, kterých bude již více než 700. Nejsem tedy jen obyčejným prodejcem finančních produktů – mým cílem je stát se, být a zůstat Vaším průvodcem ve světě financí.

Mojí vizí je vybudovat poradenskou firmu o několika specialistech ve všech segmentech, tak abychom mohli poskytovat a dále rozvíjet komplexní služby na té nejvyšší úrovni. Osobně se chci věnovat strategickým záležitostem ohledně směřování firmy, nastavování spolupráce s klienty, makléři, poradci či partnerskými společnostmi, společně se sestavováním a vymýšlením finančních plánů pro naše klienty. Pokud hledáte řešení či cestu, jak dosáhnout Vašich cílů, jsem Váš člověk.

EMPATIE A PÉČE

Ve financích se pohybuji od roku 2014 a specializuji se zejména na úvěry a životní pojištění. Troufám si tvrdit, že jsem milá, vstřícná a empatická. Na druhou stranu mám i buldočí povahu – doslova bojuji za klienty abych jim vyjednala ty nejlepší podmínky, a nepřestanu, dokud nedosáhnu vytyčených cílů nebo nedotáhnu věci do zdárného konce.

Zároveň jsem maminkou dvou malých kluků. Díky tomu jsem si mohla k dokonalosti vypilovat dovednosti v oblasti time-managementu, tak abych byla klientům k dispozici vždy tak, jak je potřeba.

V současné době se věnuji hlavně spolupráci s realitními makléři při vyřizování financování jejich klientů a také servisování stávajících klientů týmu MANTRA. Už se opravdu těším na naši další spolupráci!

Lucie Šarochová

 

RYCHLOST A SPOLEHLIVOST

Ve firmě jsem od roku 2017 a za tu dobu jsem se stala nedílnou součástí týmu. Mojí nejvýraznější předností je vysoké nasazení a efektivita při vyřizování veškeré administrativy a souvisejících úkolů.

Osobně se nepovažuji za čistokrevného obchodníka, ale historicky jsem pomohla s uzavřením finančních produktů v řádech milionů korun, což by s přehledem překonalo mnohé zkušené poradce s dlouholetými zkušenostmi.

Klienti ve mně najdou spojení spolehlivosti a rychlosti. Zvládnu a zařídím všechno přesně podle potřeb našich klientů ať již v českém tak i anglickém jazyce.

ODBORNOST & OPRAVDOVÉ ZKUŠENOSTI

Ve financích jsem s krátkou přestávkou již od roku 2012, v týmu MANTRA pak od roku 2019.

Mám výborné komunikační dovednosti a jsem spolehlivá. Klientům vždy vše jednoduše vysvětlím a domluvím se s nimi na dalším postupu.

Řeším hlavně servis stávajících klientů a také se věnuji spolupráci s realitními makléři při financování jejich klientů. Pokud řešíte jakýkoliv požadavek, neváhejte se na mě obrátit.

Tereza Juppová

tereza.juppova@mantra-consulting.cz

+420 739 083 604

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI

Klikněte na tlačítko kontaktovat a zanechte Vaše kontaktní údaje. My se Vám pak co nejdříve ozveme.

Sledujte nas na sociálních sítích!

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

KONTAKTOVAT

KONTAKTOVAT

KONTAKTOVAT