ÚVĚRY

JAKÉ ÚVĚRY UMÍME ŘEŠIT?

Kdy už je potřeba úvěr nebo financování, tak ať to má hlavu a patu. S využitím poskytnutých vstupních údajů vám zařídíme ty nejlepší podmínky a pak už vše můžete nechat na nás. S administrativou Vás obtěžujeme jen minimálně – jednáme za Vás v bance, s realitní kanceláří, právním zástupci protistrany či úřady.

V rámci financování s Vámi zůstáváme po celou dobu vyřizování úvěru a podpisem smlouvy pro nás práce samozřejmě nekončí. Umíme zprostředkovat všechny druhy úvěrů – od hypoték, úvěrů ze stavebního spoření, až po spotřebitelské úvěry, konsolidace a úvěry pro právnické osoby. Řešíme tak pro klienty nejrozličnější druhy situací. Přesvědčte se sami:

Koupě bytu, domu, pozemku, chalupy či chaty je nejčastějším účelem hypotéky. Kupovat můžete i nemovitost, která bude teprve postavena – např. v rámci developerského projektu, nebo si sjednat úvěr ještě dřív, než si nemovitost vyberete.

Splácíte už hypotéku a víte, že Vám bude končit fixace, nebo Vám stávající banka na další období nabídla neakceptovatelné podmínky? Podíváme se na možnosti refinancování za výhodnějších podmínek.

Máte v plánu stavět svůj vysněný domov nebo ten stávající jen upravit k obrazu svému? Oboje umíme řešit, často v kombinaci s koupí nemovitosti. Prozradíme Vám spoustu rad, tipů a triků, jak vše zvládnout s bravurou.

Potřebujete finanční prostředky na cokoliv jiného, než je řešení bytové potřeby, nebo jen nechcete či nemůžete dokládat doklady, na co peníze použijete? Nebo už splácíte půjčku a chcete mít výhodnější podmínky? I všechny tyto potřeby umíme řešit vhodným financováním.

Řešíte vyplacení nebo majetkové vypořádání? Děje se tak často při rozvodech nebo v rámci vypořádání dědictví. Nemusíte se zbavovat oblíbené nemovitosti, můžeme vymyslet plán, jak vše vyřešit vhodným financováním.

Řešíme také mj. úvěry pro bytová družstva či společenství vlastníků jednotek, úvěry pro právnické osoby, development atd. Pokud má Vaše firma jakýkoliv záměr nebo potřebu financování, neváhejte se na nás obrátit.

Lucie Šarochová

NECHTE SI SESTAVIT PLÁN FINANCOVÁNÍ!

VYPLŇTE DOTAZNÍK NÍŽE, NEBO MNE ROVNOU KONTAKTUJTE

PROJDĚTE SI ČASTO KLADENÉ DOTAZY A ZBYTEK NABÍDKY:

Vázaný zástupce společnost MANTRA Consulting, s.r.o. IČO: 09905057 jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňková penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na www.brokertrust.cz/proklienty. 
Společnosti MANTRA Consulting, s.r.o. a BROKER TRUST a.s., jejich vázaní zástupci a zaměstnanci vázaných zástupců se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

KONTAKTOVAT